Aktualności

„Sprzątanie Świata łączy ludzi” – FINAŁ

Finał 30 edycji akcji Sprzątania Świata pod hasłem „Sprzątanie świata łączy ludzi” – II miejsce ZST w Lipnie

Uczniowie ZST w Lipnie po raz kolejny włączyli się w ogólnopolską akcję znaną pod nazwą „Sprzątanie świata”. To już 30 raz, kiedy mieszkańcy Polski wyruszyli, by posprzątać Polskę! W trakcie akcji realizowany był konkurs dla uczniów przedszkoli i szkół na najlepiej posprzątany teren.

W dniu 15 września br. przy stawie im. Władysława Garbacza miało miejsce uroczyste zakończenie 30 edycji akcji Sprzątania Świata zorganizowanej przez Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Lipnie Sp. z o.o. oraz Urząd Miejski w Lipnie.

Uczniowie kl. V PSE wraz z Cezarym Bautembachem oraz Jarosławem Sokołowskim – nauczycielami wychowanie fizycznego za zajęcie II miejsca, zdobyli dla szkoły bon o wartości 700 zł.

Dziękujemy za udział i zapraszamy wszystkich ponownie za rok!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *