Aktualności

Uczniowie ZST odebrali Stypendia Zarządu Powiatu.

Dnia 3 października br. w sali konferencyjnej w Starostwie Powiatowym odbyło się spotkanie uczniów oraz Dyrekcji Szkoły z Krzysztofem Baranowskim Starostą Lipnowskim, podczas którego wręczono Stypendia Zarządu Powiatu.

Stypendia zostały przyznane dla uczniów szkół prowadzonych przez Powiat Lipnowski. Stypendia przyznawane są na podstawie Uchwały Zarządu Powiatu w Lipnie na okres od września do czerwca danego roku szkolnego za bardzo dobre wyniki w nauce w roku poprzednim.

Lista stypendystów ZST w Lipnie:

– uczniowie TECHNIKUM:

1. Ewelina Wójcik – kl. IV TL,

2. Julia Bugdalska – kl. IV TL,

3. Jakub Kowalski – kl. IV TL,

4. Katarzyna Jobczyńska – kl. V PŻ,

– uczniowie Branżowej Szkoły I st.:

1. Nikola Wichrowska – kl. III AO,

2. Kewin Stańczyk – kl. II K,

3. Martyna Zatorska – kl. III K.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.