Aktualności

„Sprzątanie Świata Łączy Ludzi”

XXX edycja akcji Sprzątanie Świata pod hasłem: „Sprzątanie Świata Łączy Ludzi”

Uczniowie ZST w Lipnie po raz kolejny włączyli się do akcji Sprzątanie Świata.

W Lipnie „Sprzątanie Świata” rozpoczęło się 12 września br., a zakończy 15 września br. W trakcie akcji realizowany jest konkurs dla uczniów przedszkoli i szkół na „Najlepiej posprzątany teren“. Uczniowie kl. V PSE wraz z Jarosławem Sokołowskim – wychowawcą oraz Cezarym Bautembachem – nauczycielem wychowania fizycznego, zgodnie z harmonogramem zbiórki, już 12 września br. rozpoczęli porządkowanie wyznaczonego terenu.

14 września br. komisja konkursowa dokona oceny wykonanej pracy i wyłoni zwycięzców. Podsumowanie akcji „Sprzątanie Świata” odbędzie się 15 września br. o godz. 11.00 na Bulwarach w okolicy stawu.

Z niecierpliwością czekamy na wyniki!