Mecz piłki siatkowej: Nauczyciele vs. Maturzyści.

W dniu 27 października br. w sali gimnastycznej ZST w Lipnie odbyły się rozgrywki w piłkę siatkową uczniów klas maturalnych. Naprzeciw siebie stanęły drużyny trzech klas maturalnych: V PI, V PE oraz V PŻ.

Po zaciętych meczach pomiędzy uczniami „złota” drużyna spośród maturzystów z kl. V PI rozegrała wielki finał z drużyną nauczycieli.

Mecz był bardzo zacięty i każda drużyna walczyła o zwycięstwo. Jednak tym razem Nauczyciele pokonali Uczniów. „Srebrnej” drużynie MATURZYSTÓW oraz „złotej” NAUCZYCIELI serdecznie gratulujemy.

Sędziami meczu byli nauczyciele wychowania fizycznego: Cezary Bautembach, Krzysztof Stępka, Jarosław Sokołowski.

Organizatorami turnieju byli uczniowie klas maturalnych wraz z nauczycielami wychowania fizycznego.