Aktualności

Nauczyciel ZST w Lipnie w gronie laureatów Konkursu Odkrywamy Talenty 2023

Niezmiernie miło nam poinformować, iż podczas uroczystej gali wręczenia nagród, która odbyła się 13 czerwca br. o godz. 12:30 w Kujawsko-Pomorskim Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku, Małgorzata Żarecka-Ziółkowska, nauczycielka Zespół Szkół Technicznych im. Ziemi Dobrzyńskiej w Lipnie, odebrała nagrodę za zajęcie II miejsca w kategorii szkół ponadpodstawowych, w Konkursie Odkrywamy Talenty 2023.
Organizatorem Konkursu dla nauczycieli było Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku. Uczestnictwo w Konkursie polegało na przedstawieniu przeprowadzonych zajęć, zrealizowanych projektów edukacyjnych, kół zainteresowań, zajęć lekcyjnych lub dodatkowych, rozwijających uzdolnienia i zainteresowania dzieci/uczniów.
Celami Konkursu było:
1. Propagowanie inicjatyw podejmowanych przez nauczycieli w zakresie odkrywania i rozwijania uzdolnień dzieci/uczniów oraz indywidualnego podejścia do ich rozwoju osobistego i zawodowego.
2. Promowanie innowacyjnych metod i form pracy nauczycieli z dziećmi i uczniami zdolnymi w przedszkolach i szkołach.
3. Kształcenie umiejętności dokumentowania podejmowanych działań dotyczących pracy nauczycieli z dzieckiem i uczniem z wykorzystaniem technologii informacyjno-komunikacyjnych.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.